Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2015/2016

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym "Żyrafka"

20 maja nastąpiła uroczystość wręczenia dyplomów, nagród i upominków dzieciom biorącym udział w Konkursie Matematycznym Żyrafka. Konkurs organizował Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach. Bardzo jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, gdyż dwoje dzieci zdobyło wyróżnienia: Ania Andrzejewska i Adam Szabelski. Wyróżnieni otrzymali dyplomy, wspaniałe prezenty i gratulacje od władz uczelni. Pozostałe dzieci otrzymały również dyplomy i drobne upominki, z czego byli bardzo zadowoleni. Na zakończenie uroczystości studenci przedstawili teatr pacynek, który bardzo się podobał naszym przedszkolakom. Zorganizowano także pokaz doświadczeń chemicznych, w których czynny udział brały dzieci. Było bardzo miło i ciekawie. Najbardziej miło jednak było naszym wyróżnionym matematykom. Mamy nadzieję, że nadal będą rozwijać swoje zdolności. Gratulacje Aniu i Adasiu!!! Przedszkole jest z Was dumne. opracowała: Renata Romaniuk
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem