Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Rok 2017/2018

Zajęcia edukacyjne „ Czytam –wiem –jestem bezpieczny”

Dnia 23 stycznia odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia edukacyjne „ Czytam –wiem –jestem bezpieczny”. Spotkanie to zostało zorganizowane w ramach wspólnego projektu Komendy Miejskiej Policji i Miejskiej Biblioteki Publicznej. Naszymi gośćmi byli przedstawiciele KMP w Siedlcach i zaprzyjaźniona z naszym przedszkolem pani Magda Sutryk reprezentująca bibliotekę. Celem zajęć było przedstawienie dzieciom podstawowych zasad bezpieczeństwa dotyczących kontaktów z osobami nieznajomymi a także bezpiecznych zabaw zimowych. Dzieci zapoznały się z lekturą tematycznie związaną z omawianymi zagadnieniem oraz obejrzały film ukazujący niebezpieczne zachowania podczas zabaw zimowych. Po spotkaniu dzieci miały możliwość wykazania się swoimi wiadomościami udzielając wywiadu dla radia. Okazuje się, że nasi milusińscy naprawdę dużo wiedzą odnośnie otaczających zagrożeń. Opracowała: A. Rucińska , A. Moskwiak
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem