Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Rok 2017/2018

Wyróżnienia dla Nikosia, Gabrysia z grupy Krasnali oraz Dominika z Muchomorków w konkursie Matematycznym "Żyrafka" zorgaznizowanym przez UPH w Siedlcach

W dniu 11 maja 2018 roku w Auli 302 Instytutu Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach odbył się III Siedlecki Konkurs Matematyczny dla Przedszkolaków "Żyrafka", a w dniu 18 maja 2018 roku odbyło się jego podsumowanie. Honorowy patronat na konkursem sprawują: JM Rektor UPH prof. nzw. dr hab. Tamara Zacharuk Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski W skład komitetu organizacyjnego konkursu wchodzą: prof. nzw dr hab. Anna Klim-Klimaszewska (Instytut Edukacji) – przewodnicząca dr Marek Siłuszyk (Instytut Matematyki i Fizyki) – zastępca przewodniczącej dr Agata Fijałkowska-Mroczek (Instytut Edukacji) dr Agnieszka Gil-Świderska (Instytut Matematyki i Fizyki) dr Renata Modzelewska-Łagodzin (Instytut Matematyki i Fizyki) dr Agnieszka Siłuszyk (Instytut Matematyki i Fizyki) Duży wkład i zaangażowanie w organizację i przebieg konkursu włożyli studenci z Koła Naukowego Matematyki i Informatyki Graf oraz studentki z Koła Naukowego Wychowania Przedszkolnego, którym bardzo dziękujemy. W III edycji konkursu udział wzięło 112 dzieci z 32 przedszkoli z Siedlec, Białej Podlaskiej , Łukowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Krześlina, Piaseczna, Domanic i Cegłowa. Wszystkie dzieci wykazały się olbrzymią wiedzą matematyczną i świetnie poradziły sobie z przygotowanymi zadaniami. Laureatami tegorocznego konkursu zostali: Blanka Domańska z Niepublicznego Przedszkola "Słoneczna Dolina" w Siedlcach – I miejsce Dawid Niedziółka z Niepublicznego Przedszkola "Słoneczna Dolina" w Siedlcach – II miejsce Lena Koper z Miejskiego Przedszkola Nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach – III miejsce Bartosz Michalik z Publicznego Przedszkole w Cegłowie, Filia w Piasecznie – III miejsce Jakub Woźnica z Niepublicznego Przedszkola "Słoneczna Dolina" w Siedlcach – III miejsce Weronika Cabaj z Niepublicznego Przedszkola Biedroneczka w Domanicach – wyróżnienie Szymon Domański z Miejskiego Przedszkola Nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach – wyróżnienie Nikodem Kukawski z Miejskiego Przedszkola Nr 25 w Siedlcach – wyróżnienie Gabriel Lemieszek z Miejskiego Przedszkola Nr 25 w Siedlcach – wyróżnienie Dominik Magdziak z Miejskiego Przedszkola Nr 25 w Siedlcach – wyróżnienie Paweł Parafiniuk z Samorządowego Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Międzyrzecu Podlaskim – wyróżnienie Amelia Pliszka z Przedszkola Niepublicznego "Mały Europejczyk" w Siedlcach – wyróżnienie Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i dziękujemy nauczycielkom za przygotowanie dzieci do konkursu.
Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem