Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Rok 2018/2019

Dzień Babci i Dziadzia 2019

Kocha Babcię i Dziadziusia każdy wnuczek każda wnusia…O tym jak babcię i dziadka dzieci kochają i doceniają, przekonali się nasi seniorzy przybywając licznie w styczniu do naszego przedszkola.                              

Tradycyjnie w każdej grupie odbyły się uroczystości  z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku i gorącej herbatki oraz wspaniałych własnoręcznie wykonanych prezentów.                                                                             

  Dziadkowie z dumą oglądali występy swoich wnucząt, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.               Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane  łzy świadczyły o miłości i  zadowoleniu z ukochanych wnuków.  Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem