Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Rok 2018/2019

Choinka Noworoczna w przedszkolu

,,… Hu, hu, ha, hu, hu, ha,
Nasza zima zła!
Ale zima z Mikołajem
Jest pachnącym, ciepłym majem!
Zawsze bądź wśród nas
 Mikołaju, Mikołaju, Mikołaju nasz!’’

              Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Iwona Wasilewska, która wprowadziła zgromadzonych gości w świąteczny klimat oraz zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez naszych przedszkolaków. Do szerokiego grona widzów dołączył niezwykły gość - Mikołaj, który z podziwem przyglądał się małym artystom.

            Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego bardzo  starannie. Każda grupa prezentuje swój program artystyczny, który wykonuje przed wyjątkowym gościem. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci również i w tym roku i nie kazał długo na siebie czekać. Mali artyści z przejęciem i tremą odtwarzali swoje role. Po wspaniałych występach dzieci nadeszła wyczekiwana chwila - Mikołaj wręczał każdemu dziecku wyczekiwany prezent. Punktem kulminacyjnym okazały się zdjęcia z Mikołajem, które będą wspaniałą pamiątką z tegoż spotkania.

              Występy przedszkolaków wywołały ogromną radość i wzruszenie na twarzach wszystkich zgromadzonych gości.    

 

Do zobaczenia za rok Mikołaju!!!

Opracowała: A.Magryta

Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem