Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Rok 2019/2020

"Wielkanocna pisanka" - konkurs internetowy organizowany przez MOK Siedlce

Udział przedszkolaków w konkursie internetowym „Wielkanocna Pisanka”

 

Przygotowując się do Świąt Wielkanocnych pamiętamy wszyscy, o związanych z tymi świętami tradycjach. Jedną z nich jest przygotowanie pisanek. Nasze przedszkolaki włączyły się w kultywowanie tej tradycji i wykonały pisanki konkursowe. Tym razem organizowany przez MOK konkurs „Wielkanocna Pisanka” zmienił swoją formę – był to konkurs internetowy. Nasze przedszkole reprezentowali: Olek Chromiński (grupa 3 – latki „Żabki”), Zosia Mróz i Klara Pastor ( 4 – latki „Misie”), Hania Jajszczak i Emilka Myszka (6 – latki „Pszczółki”). Każda pisanka została inaczej stworzona, każda jest piękna i niepowtarzalna. Kiedy na nie patrzymy, od razu nasze myśli kierują się ku nadchodzącym Świętom. Zapraszamy do wspólnego oglądania i trzymamy kciuki za naszych małych artystów.

Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem