Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Rok 2021/2022

"Polska -nasz dom" - Patriotyczny Projekt Fotograficzny dla przedszkoli - grupa KRASNALE

file:///C:/Users/Lenovo%20T430/OneDrive/Pulpit/img20211201_11372633.pdffile:///C:/Users/Lenovo%20T430/OneDrive/Pulpit/img20211201_11372633.pdf„Polska – nasz dom” – pokażmy jak piękny i wspaniały jest nasz kraj – pokażmy jak kochamy nasz kraj, pokażmy, że Polska jest warta jej zwiedzenia, pokażmy, że jesteśmy patriotami, pokażmy wszyscy – i duzi i mali”
Krasnale wzięły udział w Patriotycznym Projekcie Fotograficznym dla przedszkoli pt. "Polska-nasz dom" zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku. 
Celem konkursu było pokazanie gdzie mieszkamy, gdzie żyjemy i gdzie spędzamy czas. Zdjęcie nasze to Ratusz Miejski zwany „Jackiem”. Ze wszystkich zdjęć powstanie film. Rozwijanie postaw patriotycznych związanych z tożsamością kultury narodowej, wprowadzenie dzieci w świat polskich tradycji, rozbudzanie szacunku i poczucia dymu wobec dorobku minionych pokoleń, rozbudzanie uczucia miłości i przywiązania do ziemi ojczystej, kształtowanie świadomości bycia Europejczykiem, promowanie Polski, kształtowanie szacunku do własnego państwa, kształtowanie tożsamości narodowej i współuczestnictwa w pielęgnowaniu tradycji, kształtowanie więzi z krajem ojczystym i świadomości obywatelskiej, rozwijanie poszanowanie postaw prospołecznych i dobra wspólnego, rozwijanie poczucia odpowiedzialności oraz szacunku dla symboli narodowych to główne cele projektu.
Czekamy na filmik oraz wyniki konkursu.
Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem