Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności strony internetowej

Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Deklaracja dostępności dotyczy strony internetowej: http://www.mp25.siedlce.pl/

Data pierwszej publikacji strony internetowej: 2020.03.31
Data ostatniej dużej aktualizacji: 2023.03.24

Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej.

  • Część załączonych dokumentów może nie posiadać prawidłowej struktury np. hierarchii nagłówków.
  • Archiwalne dokumenty załączone do artykułów mogą nie spełniać wymogów dostępności - zostały opublikowane przed wejściem w życie ustawy o dostępności cyfrowej.
  • Część linków w treściach nie posiada znacznika "title" - zostały opublikowane przed wejściem w życie ustawy o dostępności cyfrowej i są sukcesywnie w nich uzupełniane o ten atrybut.
  • Część zamieszczonych zdjęć nie posiada jednoznacznie opisujących tekstów alternatywnych - zostały opublikowane przed wejściem w życie ustawy o dostępności cyfrowej. Posiadają teksty alternatywne ogólne w zależności od podstrony ich występowania i są sukcesywnie poprawiane.

Oświadczenie sporządzono dnia 24.03.2023. Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.


Informacje zwrotne i dane kontaktowe.

W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobą odpowiedzialną jest Agnieszka Dmowska, adres poczty elektronicznej: mp25@post.pl. W ten sposób można również składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej i składać żądania zapewnienia dostępności.

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za rozpatrywanie wniosków przesłanych za pośrednictwem mechanizmu informacji zwrotnej: Agnieszka Dmowska, adres poczty elektronicznej: mp25@post.pl lub numer telefonu: 25 794 34 27.

Na Twoje zgłoszenie odpowiemy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu 7 dni od jego otrzymania.

Jeżeli ten termin będzie dla nas zbyt krótki poinformujemy Cię o tym. W tej informacji podamy nowy termin, do którego poprawimy zgłoszone przez Ciebie błędy lub przygotujemy informacje w alternatywny sposób. Ten nowy termin nie będzie dłuższy niż 2 miesiące.

W przypadku, gdy Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach odmówi realizacji żądania zapewnienia dostępności lub alternatywnego sposobu dostępu do informacji, wnoszący żądanie możne złożyć skargę w sprawie zapewniana dostępności cyfrowej strony internetowej lub elementu strony internetowej. Po wyczerpaniu wszystkich możliwości skargę można przesłać także do Rzecznika Praw Obywatelskich.

Inne informacje, określone w Dz. U. 2019 poz. 848 - art. 10.2

Na stronie internetowej można korzystać ze standardowych skrótów klawiaturowych. Brak aplikacji mobilnej.

Dostępność architektoniczna.

...

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem