Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Personel pedagogiczny

Kadra pedagogiczna

Oto nasze nauczycielki i kilka słów o każdej. Ale wszystkie są najlepsze i wspaniałe.

Kadra pedagogiczna posiada wysokie kwalifikacje zawodowe:

 • MGR IWONA WASILEWSKA - dyrektor - 36 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Wyższą Szkołę Rolniczo-Pedagogiczną w Siedlcach na kierunku pedagogika, o specjalności - nauczanie początkowe, Studium Nauczycielskie w Siedlcach na kierunku wychowanie przedszkolne, studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą.
 • MGR ANNA BALTAZIUK - 32 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Wyższą Szkołę Rolniczo-Pedagogiczną w Siedlcach na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Studium Nauczycielskie w Siedlcach na kierunku wychowanie przedszkolne.
 • MGR MARIA CISŁAK - 28 lata pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Studium Nauczycielskie w Siedlcach na kierunku wychowanie przedszkolne oraz Akademię Podlaską na kierunku kształcenie zintegrowane
 • MGR AGNIESZKA DMOWSKA - 33 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Wyższą Szkołę Rolniczo-Pedagogiczną w Siedlcach na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Studium Nauczycielskie w Siedlcach na kierunku wychowanie przedszkolne, studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego
 • MGR HANNA GRABARCZYK  - 2 lata pracy. Nauczyciel stażysta. Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach na kierunku: animator i menadżer kultury, Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku na kierunku: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne - studia podyplomowe. Ukończyła kurs: terapia ręki I stopnia.
 • MGR MAŁGORZATA KACPROWSKA - 31 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Akademię Podlaską w Siedlcach na kierunku pedagogika o specjalności kształcenie zintegrowane, Wyższą Szkołę Pedagogiczną ZNP w Warszawie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna, Studium Nauczycielskie w Siedlcach - wychowanie przedszkolne. Wykwalifikowany nauczyciel - bibliotekarz.
 • MGR AGNIESZKA RUCIŃSKA -19 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła studia na Akademii Podlaskiej w Siedlcach na kierunku kształcenie zintegrowane, studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego
 • MGR RENATA SZOPLIK - 33 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Wyższą Szkołę Rolniczo-Pedagogiczną w Siedlcach na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Studium Nauczycielskie w Siedlcach na kierunku wychowanie przedszkolne, studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego.
 • MGR MONIKA MACKIEWICZ - 15 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym - pedagogika kulturalno-oświatowa, studia podyplomowe - edukacja przedszkola i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną
 • MGR AGNIESZKA MAGRYTA - 7 lat pracy Nauczyciel mianowany. Wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończyła Studia na Akademii Podlaskiej w Siedlcach na kierunku pedagogika. Studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego. Studia podyplomowe w zakresie edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, studia podyplomowe - terapia pedagogiczna.
 • MGR ANNA MOSKWIAK - 13 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Akademię Podlaską w Siedlcach na kierunku pedagogika o specjalności nauczanie zintegrowane i wychowanie przedszkolne.
 • MGR ELŻBIETA KOBYLIŃSKA - 4 lata pracy. Nauczyciel stażysta. Nauczyciel języka angielskiego. Terapeuta SI.
 • MGR ANNA KAROLEWSKA - 15 lat pracy.  Nauczyciel dyplomowany. Pedagog Specjalny. Ukończyła Akademię Podlaską w Siedlcach na kierunku Pedagogika o specjalności Nauczanie Zintegrowane. Studia podyplomowe w zakresie "Edukacja i rewalidacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (Oligofrenopedagogika i kształcenie integracyjne)" oraz "Edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem i Zespołem Aspergera" ukończone w Szczecińskiej Szkole Wyższej "Collegium Batlicum".
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem