Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP
Język angielskiJęzyk angielski

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Personel pedagogiczny

Kadra pedagogiczna

Oto nasze nauczycielki i kilka słów o każdej. Ale wszystkie są najlepsze i wspaniałe.

Kadra pedagogiczna posiada wysokie kwalifikacje zawodowe:

 • MGR IWONA WASILEWSKA - dyrektor - 32 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Wyższą Szkołę Rolniczo-Pedagogiczną w Siedlcach na kierunku pedagogika, o specjalności - nauczanie początkowe, Studium Nauczycielskie w Siedlcach na kierunku wychowanie przedszkolne, studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą.
 • MGR ANNA BALTAZIUK - 28 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Wyższą Szkołę Rolniczo-Pedagogiczną w Siedlcach na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Studium Nauczycielskie w Siedlcach na kierunku wychowanie przedszkolne.
 • MGR MARIA CISŁAK - 24 lata pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Studium Nauczycielskie w Siedlcach na kierunku wychowanie przedszkolne oraz Akademię Podlaską na kierunku kształcenie zintegrowane
 • MGR AGNIESZKA DMOWSKA - 29 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Wyższą Szkołę Rolniczo-Pedagogiczną w Siedlcach na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Studium Nauczycielskie w Siedlcach na kierunku wychowanie przedszkolne, studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego
 • MGR EWA REPLIN - 33 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Akademię Podlaską na kierunku pedagogika w zakresie kształcenia zintegrowanego, Studium Nauczycielskie na kierunki nauczanie początkowe, studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego.
 • MGR MAŁGORZATA KACPROWSKA - 27 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Akademię Podlaską w Siedlcach na kierunku pedagogika o specjalności kształcenie zintegrowane, Wyższą Szkołę Pedagogiczną ZNP w Warszawie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna, Studium Nauczycielskie w Siedlcach - wychowanie przedszkolne. Wykwalifikowany nauczyciel - bibliotekarz.
 • MGR SYLWIA KASZYŃSKA - 37 lat pracy. Nauczyciel mianowany. Ukończyła Wyższą Szkołę Rolniczo-Pedagogiczną w Siedlcach na kierunku pedagogika, o specjalności - nauczanie początkowe, Studium Nauczycielskie w Siedlcach na kierunku wychowanie przedszkolne.
 • MGR AGNIESZKA RUCIŃSKA -15 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła studia na Akademii Podlaskiej w Siedlcach na kierunku kształcenie zintegrowane, studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego
 • MGR RENATA SZOPLIK - 29 lat pracy. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Wyższą Szkołę Rolniczo-Pedagogiczną w Siedlcach na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Studium Nauczycielskie w Siedlcach na kierunku wychowanie przedszkolne, studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego.
 • MGR MONIKA MACKIEWICZ - 11 lat pracy. Nauczyciel mianowany. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym - pedagogika kulturalno-oświatowa, studia podyplomowe - edukacja przedszkola i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną
 • MGR AGNIESZKA MAGRYTA - 3 lata pracy Nauczyciel kontraktowy. Wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończyła Studia na Akademii Podlaskiej w Siedlcach na kierunku pedagogika. Studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego. Studia podyplomowe w zakresie edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, studia podyplomowe - terapia pedagogiczna.
 • MGR ANNA MOSKWIAK - 9 lat pracy. Nauczyciel mianowany. Ukończyła Akademię Podlaską w Siedlcach na kierunku pedagogika o specjalności nauczanie zintegrowane i wychowanie przedszkolne.
 • MGR ELŻBIETA KOBYLIŃSKA - lata pracy. Nauczyciel stażysta. Nauczyciel języka angielskiego.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem